Prix actuel 03.05.2024
Aleksander Orlowski
Lot 205
Rider, 1819
coloured lithography/paper
65 x 51 cm
Lot 205
Rider, 1819
coloured lithography/paper
65,0 x 51,0 cm
Estimation:
zł 5.000 - 6.000
€ 1.200 - 1.400
Enchère: -9 Jours
Desa Unicum
Lieu: Piękna 1A, Warszawa
Enchère: 09.05.2024 20:00 Date
Numéro d’enchère: 1497APP135
Nom d’enchère: Old Masters and Modern Prints
Objets d’enchère
Desa Unicum?
signed and dated on the stone lower right: '18 | A Orłowski | 19'
Aleksander Orlowski
Romance Art
19th century art